import_export time pin-drop map info close plus new-window texture engelsiz klima wifi iconfinder_usb_925801 bisiklet iconfinder_Wheelchair_Accessible_751069 ring-hat ekspres-hat tek-bilet cift-bilet metrobus vapur tren metro havalimani hastane hastane tarife hattipi arrow-line-up arrow-line-down arrow-line-left arrow-line-right arrow-left arrow-right arrow-dropdown home navigation menu-location menu-map menu-card menu-stars menu-more search facebook twitter instagram youtube vine linkedin rss delete playlist_add loop list whatsapp Layer-1 phone format_list_bulleted call-center

İETT 2020- 2021 DÖNEMİ STAJ BAŞVURULARI

MÜLAKATA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

2020-2021 eğitim yılı için yapılan başvurular başarı (not ortalaması) kriteri doğrultusunda değerlendirilmiş olup, mülakata katılmaya hak kazanan adayların listesi mülakat tarihleri ile aşağıda yayınlanmıştır.

Mülakatlar 09:30- 11:30 saatleri arasında İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir.

Yoğunluk yaşanmaması için adayların belirtilen günler ve saatlerde İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü binasında hazır bulunmaları önemle rica olunur.

Önemli Hatırlatma: Koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl yaz döneminde (Lisans/Önlisans) stajyer alımı yapılamayabilir. Normalleşme durumunda yaz stajı için hak kazananlar listede belirtilen tarihlerde mülakat/kayıt için çağırılacaktır. Konuyla ilgili gelişmeleri resmi internet sitemizden takip edebilirsiniz. Önemle bilginize sunarız.

İETT İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ/ Eğitim Müdürlüğü (4.kat)

Şahkulu Mah. Erkân-i Harp Sok. No:2 Tünel 34420 Beyoğlu – İstanbul

Mülakata Getirilecek Evraklar:

  • Kimlik fotokopisi
  • 1 Adet resim
  • 2 Adet sözleşme(Zorunlu Staj Belgesi)
  • Not Belgesi/Transkript
  • Disiplin cezası olmadığına dair belge
  • Adli Sicil Kaydı

Bu haber 409 kez okundu