import_export time pin-drop map info close plus new-window texture engelsiz klima wifi iconfinder_usb_925801 bisiklet iconfinder_Wheelchair_Accessible_751069 ring-hat ekspres-hat tek-bilet cift-bilet metrobus vapur tren metro havalimani hastane hastane tarife hattipi arrow-line-up arrow-line-down arrow-line-left arrow-line-right arrow-left arrow-right arrow-dropdown home navigation menu-location menu-map menu-card menu-stars menu-more search facebook twitter instagram youtube vine linkedin rss delete playlist_add loop list whatsapp Layer-1 phone format_list_bulleted call-center

Koronavirüs salgınıyla mücadele doğrultusunda Cumhurbaşkanlığı tarafından bir dizi karar açıklanmıştır. Bu kapsamda toplu taşıma araçlarında tüm yolcular için maske kullanma zorunluluğu getirilmiştir. Bu hususta vatandaşlarımızı duyarlı davranmaya davet ediyoruz.

Ayrıca, Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle şehre giriş ve çıkışlar kısıtlandığı için İETT’nin Kocaeli’nin Gebze ilçesine giden 133Ş ve 133M hatları, İstanbul il sınırındaki Yunus Emre Lisesi Durağı’na kadar hizmet verecektir. 17B hattındaki seferlere de aynı kapsamda ara verilmiştir. 

Saygıyla duyururuz.

Bu duyuru 5695 kez okundu